תחומי הפעילות שלנו:

  • ביטוח רכב
  • ביטוח דירה
  • ביטוח עסק
  • ביטוחי פנסיה, גמל, חיים
  • ביטוח בריאות
יצירת קשר אודות

מגוון השירותים שלנו

ביטוח רכב

ביטוח רכב הוא חובה ע"פ החוק ולכן גם נקרא 'ביטוח חובה'. מחירו נקבע על-פי נפח המנוע של הרכב, גיל הנהג והוותק שלו כנהג.

חברות הביטוח השונות מציעות מחירים שונים ועל מנת לדעת מה הביטוח החסכוני ביותר עבורך, אנחנו ב'כוורת', סורקים מידי יום את מחירי החברות, על מנת להציע לך את הביטוח המשתלם ביותר.

בנוסף לביטוח החובה לכל רכב, מוצעים לבעל הרכב עוד שני ביטוחים שאינם בגדר חובה – ביטוח צד ג' וביטוח מקיף – שמטרתם לשפות את בעל הרכב במקרים שונים של חבלה, גניבה, נזק, תאונה וכל אירוע בו היה מעורב הרכב ושהסתיים בגרימת נזק לבעל הרכב או לאחרים.

ביטוח צד ג' – משמעו, שהתשלום החודשי, או הפרמיה כמו שנהוג לכנותה בשפת הביטוח, תגבה את בעל הרכב מבחינה כספית ותישא בכל ההוצאות הנגרמות לו במקרים של פגיעה ברכב אחר.

ביטח מקיף – משמעו, שהתשלום החודשי, או הפרמיה כמו שנהוג לכנותה בשפת הביטוח, תגבה את בעל הרכב מבחינה כספית ותישא בכל ההוצאות במקרים של גניבה וכל נזק שנגרם לרכב.

כמו בכל הליך מסחרי, יש חשיבות רבה לניהול משא ומתן ומומלץ לתת למומחים של כוורת, שעובדים עבורך, לנהל אותו, מתוך כוונה ברורה להציע לך את ההצעה המשתלמת והטובה ביותר, שתענה על כל צרכיך ואורחות חייך.

חשוב לדעת, כי גיל בעל הביטוח הוא משמעותי ביחס למחיר, כמו גם וותק הנהיגה. נהגים צעירים בגילם ובוותק הנהיגה שלהם משלמים יותר על ביטוח החובה.

ביטוח דירה

ביתי הוא מבטחי אינו קלישאה. הוא משפט המתאר מציאות יומיומית בחיי כולנו.

ביטוח הדירה/בית מורכב מביטוח מבנה ומביטוח תכולה ומשמעותו היא שתשלום הפרמיה מכסה מקרים מגוונים של נזק במבנה או בתכולה.

ביטוח המבנה נקבע כמובן על-פי גיל הדירה או הבית, המיקום בסביבה, והשימושים ומתייחס לחלקים הקבועים בדירה. הוא מכסה נזקים הנגרמים למבנה, מבלאי, חבלה מפריצה, שימוש וגם כוח עליון כמו הצפה, שיטפון, רעידת אדמה, שריפה ועוד, אשר גרמו נזק למבנה. הוא מכסה בין היתר דודי המים, צנרת החשמל והטלפוניה, קירות, תקרה, רצפה, מערכות חימום/קירור, גג, פתחים ועוד. כולל נזקי טבע.

ביטוח המבנה כולל גם היבט של ביטוח צד ג', לכל נזק שיגרם לצד ג' כתוצאה מבעיות ונזק במבנה הדירה או הבית.

ניתן להרחיב את ביטוח המבנה ולכלול אלמנטים הייחודיים לדירה.

ביטוח התכולה מתייחס לכל הרכוש הלא קבוע הקיים בדירה/בית וכפי שהצהירו על כך בעלי הפוליסה.

ביטוח העסק

כמעט כל העסקים דורשים ביטוח כתנאי הכרחי להתנהלותם התקינה, בוודאי נותני השירותים למיניהם, הסוחרים, היצרנים וכיוצ"ב. מדובר בביטוח המכסה נזקים או אובדן שעלולים להיגרם לכל רכוש השייך לעסק.

בין אם בית דפוס קטן ובית אם בית בד, ביטוח עסק מתאים לכל העסקים, מעבר לציוד המשמש לתפעול היום יומי של העסק, לכל בעל עסק חשוב לבטח את פעילותו העסקית במקרים של גניבה, שריפה או כל אסון אחר.

כמובן שלביטוח עסק יש אופציות רבות, רזות ורחבות, המותאמות לבעל העסק, אופי הפעילות והסיכונים.
הביטוח מתייחס לעובדים, לקוחות וכל מי שבא במגע עם העסק.

אנחנו בכוורת יודעים לתפור את חבילת הביטוח בדיוק בהתאם לצרכי העסק, ובהתאמה מלאה לפעילותו. במקרה של בעיה הדורשת את התערבות הביטוח, חשוב שיהיה לצד בעל העסק סוכן אישי, המכיר את פעילותו ויודע להתנהל ביעלות מול חברת הביטוח, כשהוא מייצג אך ורק את בעל העסק.

ביטוחי פנסיה, גמל, חיים

ביטוח פנסיוני הוא הסדר עם חברת ביטוח, המגדיר שתמורת תשלום חודשי , בהגיעך לגיל פרישה מהעבודה, תוענק לך קצבה חודשית האמורה להקנות לך ביטחון כלכלי מינימלי. כמובן שגובה ההפקדה החודשית, כך גובה הקיצבה.

בהגיעך לגיל פרישה עומדת בפניך אפשרויות ההכנסה הבאות:

1. קצבת זקנה מהביטוח הלאומי, שהיא זעומה ביחס ליוקר המחיה היום.
2. קצבת פנייה מחברת הביטוח, בהתאם לפוליסה שלך.
3. כספים מנכסים, פעילות עסקית וכו'.
4. כספים מחסכונות פרטיים.

בכל גיל, יש לך את הזכות להתחיל ולחסוך, כך שקצבת הפנסיה שלך תהייה שוות ערך במונחים ריאליים. אנחנו בכוורת מעניקים ליווי מקצועי לגיבוש תכנית הפנסיה האופטימלית, בהתייחס לצרכים בהווה ובעתיד.

הביטוח הפנסיוני מכונה בעגה המקצועית גם 'ביטוח מנהלים' ומקובל בעולם השכירים הבכירים, אם כי בשנים האחרונות גדל מספר העצמאיים בעלי תיק ביטוח מנהלים אישי.

ביטוח בריאות

התקשורת מוצפת בהצעות וברור לך שכל חברת ביטוח גדולה רוצה אותך אצלה. אבל מה עם הרצונות שלך? ומה עם התאמת היכולות שלך לפוליסה המשתלמת ביותר?

זה מה שאנחנו עושים בכוורת. מתאים לך ולמשפחתך את ביטוח הבריאות המשתלם ביותר, המותאם לכיסך.